Listopad 2010

30.11.2010 Už nesněží, neboť Vánoce se blíží :]*

30. listopadu 2010 v 19:09 | Lucy♫ |  °Deňour :P
Čaó, tak jsem Ok, nejsem Ok i jsem no :D Docela mě štve, že už nesněží! :D Chtělo by to více sněhu :P Miluju sníh!! ♥ Ale jinak je to super den ;)* škola utekla rychle a já si zažínám vážit života... :) Já to titož miluju :)* Prostě je super den :) Yahoo ;D Ná na náán :) Tak přemýšlím, co psát :P 

Zítra bude úplně super den: 1. - 2. hodiny Kino :)* S mojí perníčkovou princeznou.. :) A pak budeme mít jenom angličtinu + kreslení :)  
5. - 6. Brusleníčko :)* Tak teď mě čeká = Sprcha :P, Ordynačka + úkoly =]*Tak zatím pá :-*

Vaše: Čučínka* :) 

29.11.2010 :P Zima jako v grónském filmíku :D

29. listopadu 2010 v 18:42 | Lucy♫ |  °Deňour :P
Čaó- dnešek byl fakt pohodovej, ráno jsem všechno v klidu stihla. Mezi odpoledkou jsme šly s Marťou na kopec a bobovaly jsme :D :D A Pak jsem taky dělaly andělíčky :D :D ALe na Fyziku jsme přišly úplně promočené :D :D Po odpolce :P jsem šla s kamarádkou Klárou ven a samozdřejmě jsme všechno a všechny zdrbly :D Takže dneska pohoda ;) Já teď asi na TV, tak zatím páčko ;)* Jo ještě.. :D  Zítra, nebo ve středu jedu k babičce, takže do školy budu chvíli dojíždět :P Mamka jeda na pár dní na služebku :)* Tak mi to ani nějak moc nevadí, cise babku nesnáším.. :X ale co se dá dělat, třeba zase přijedu pozdě do školy :D Tak páá :]* :-*    Vaše Čučínka*  ;P

9 důvodů, proč se čokoláda lepší, než kluk ;D

28. listopadu 2010 v 22:02 | Lucy♫ |  Víš že...
1. Čokoláda se snadno sežene

2. Čokoláda tě uspokojí, i když je měkká

3. Po čokoládě neotěhotníš

4. Čokoládu si můžeš vychutnávat i v přítomnosti rodičů

5. Na čokoládu nejsi nikdy ani mladá ani moc stará

6. Můžeš sníst tolik druhů čokolády, kolik jen chceš

7. Pojídání čokolády trvá jen tak dlouho jak ty chceš

8. Čokoládě nemusíš stále říkat, že byla dobrá

9. U čokolády je velikost lhostejná, protože je pořád dobrá

Kusovka [0.6]

28. listopadu 2010 v 20:48 | Lucy♫ |  Kusovky
Čmajznuto od: Karolinka XoXo
Kouření škodí jako zdraví, tak kráse :]] ;D 

Len to! :P Alebo nie! :D

28. listopadu 2010 v 18:53 | Lucy♫ |  °Deňour :P
Dnešek byl naozaj super!! Tak dost.. Slovenština je super, ale asi polovina by nerozuměla :D :D tak to shrnu: Dnešek jsem si na 100% užila s těma mejma trapkama :D bylo to super :D takže někdy zopáknem :)* Takže teĎ se jdu dokopat k tomu učení :X tak zatím BYE :)   Vaše Čučínka* :)* 

Zmákni zásad 11 a jsi 1 ;]]

28. listopadu 2010 v 18:40 | Lucy♫ |  Víš že...
1) Drastické diety ti nepomohou, naopak si jimi uškodíš! Je to dokázané!
2) Kdo nic nejí, nezhubne! Tělo prostě zastaví a zpomalí spalování. Narušíš si ale metabolismus a tělo bude už navždy v pozoru, a jakmile ho zase odstřihneš od jídla, vrátí ti to jojo-efektem - kily navíc!
3) Pizza, hamburgery a spol. jsou jednou týdně úplně OK, pokud se jinak stravuješ zdravě, ale cpát se tím denně, bude z tebe koule!
4) Čokoláda je fajn! Hlavně tedy ta hořká s vysokým procentem kakaa. Je dravější, obsahuje míň cukru než mléčná čokoláda a lékaři ji dokonce doporučují! Hurá, ne?
5) Pitný režim není je pro sportovce! Když budeš hodně pít, budeš mít hezkou pleť, vyplavíš z těla škodliviny a utišíš malý hlad i nezvladatelnou chuť na sladké! Nauč se vypít alespoň 2 a půl litru denně a uvidíš, co se bude dít!
6) Nejvíc se má jíst po ránu. Pořádná snídaně je základ. Na oběd ale musíš také myslet a rozhodně se nedobývat párky v rohlíku nebo chlebíčky! Dej přednost: těstovinám, rýži, libovému masu, zelenině a vařeným bramborám.
7) Totálně se zříct tuků je nesmysl! Zhruba 70 g "správného" tuku tvé tělo dokonce denně potřebuje, aby správně fungovalo, vytvářelo hormony a přijímalo vitamíny.
8) Jez v klidu a jídlo si užívej! Nejez vestoje, nečti během jídla, nedívej se na televizi ani netelefonuj. Jinak vůbec nezaznamenáš, že už jsi najedená.
9) Denně bys měla jíst 5x, takže počítej: snídaně, svačina ve škole ( ta je hodně důležitá ), oběd, menší svačina - klidně jen ovoce nebo zelenina a večeře!
10) Večer bys měla jíst jen lehce, a to nejlépe tak čtyři hodiny před tím, než jdeš spát. Máš tak spoustu času strávit večerní jídlo a tělo může při spánku více odpočívat.
11) A tip pro mlsouny nakonec! Gumoví medvídci neobsahují žádné tuky. Jsou proto skvělou náhražkou na mlsání. A ještě něco pro eis-maniaky: ovocné ( vodové ) zmrzliny jsou určitě méně kalorické než ty smetanové. I mlsat se dá zdravě!
Čmajznuto:
Mel*

28.11.2010 Ať žijou Vánoce, nikdo od nich už pryč nechce :P :)*

28. listopadu 2010 v 10:08 | Lucy♫ |  °Deňour :P
Tak dnešní den je ten opravdu nej nej nej :-* :)* Už se těším na druhou hodinu, protože razím ven :P s Mel* :)* Vezmem santovský čapky a jde se s směrem k záři stromku :D, kolem čtvrté hodinky :) K nám dorazí Brunett*:P Takže budem komplet: Všichni budeme mít santovský čapky, blejlé :D a oni dvě ještě mají rovnátka :D Tak já zdřejmě půjdu v půli a budem jako debžotky :D No a co? Nám je úsudek, nebo-li kecy ostatní úplně šumák :P Tak já se jdu ještě učit;) aby ten čas lépe utíkal ;) Jinak možná ještě večer napíšu, jaký to bylo pěkný ;) :-* :) Mám strašnou radost, že se takhle všichni 3 spolu dobře bavíme ;)* JE to ten nejlepší dárek pod sluncem :)
                                                                                                            Páá*  Vaše Čučínka :)* ♥ 

27.11.2010

27. listopadu 2010 v 16:19 | Lucy♫ |  °Deňour :P
Čaó :)* Dnešek začal docela fajn ;) jela jsem s Martínkou do Mostu podívat se na školu :), ta škola se mi sice nelíbila, ale stejně to bylo v pohodě ;) Zítra konečně to rozsvícení vánočního stromečku, už se moc těším!! :))* Jinak teď volám s kamarádkou na skypu :P a tak se pořád smějem, až sousedi brečej :D :D :P tak se jdu vrhnout na úklid a pak na úkoly, takže =► ÚÚ :D To teda bude no.. :D Už aby byl ten prosinec a ten Vánoční úklid a Vánoční pečení ♥ :)*

Radost, nebo-li úsměv :) (:

26. listopadu 2010 v 18:48 | Lucy♫
Zkusím takovou menší o : Úsměvu a radosti
Když úsměv padne, klesne radost. Je možné tyto dvě věci spojovat. Souvisí vůbec spolu? Mají společně, a nebo rozděleně nějaký smysl? Moje svědomí mi říká, že když jsem šťastná, směju se. Ale když je člověk opravdu moc šťastný, nemusí se smát, může být zamyšlený, a nebo poskakuje radostí!? Tyto 2 věci se mohou a nemusí slučovat, vylučovat. Stejně jo v životě používáte každý den. Ať už je to rozděleně, nebo společně.
Jinka jsem teď ale smutná, jeden kamarád ze třídy je divný a prostě všechno, mám o něj strach!
:( Strašnej! :'(

Animačka [0.1]

26. listopadu 2010 v 17:26 | Lucy♫ |  Animačky
ezužuiý